Hakkımızda

Erko Auto, tecrübeli bir ithalat ihracat firması olup orijinal yedek parça ithalatı ve ihracatı konusunda eğitimli bir ekibe sahiptir. Misyonumuz müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmaktır. Müşterilerle yakın iletişimde bulunmak ve tekrar iş oluşturmak ve iyi bir itibar oluşturmak için onlarla iyi işleyen bir ilişki kurmak. Müşterilerimize saygılı ve önemseyici davranmaya inanıyoruz.
Çeşitli markalarda en iyi değeri, hizmeti ve seçimi sağlamak ve kusursuzluk için gayret göstermek. Yaptığımız her harekette dürüstlüğü, bütünlüğü ve açıklığı teşvik ediyoruz. Şirketimiz, küçük ve büyük siparişleri eşit özen ve esneklikle yerine getirmek için tanınmış bazı markalarda uzmanlaşmış, otomobiller için orijinal yedek parçalar kullanan güvenilir, oldukça etkili bir organizasyondur. Temel hedeflerimizden biri, en rekabetçi fiyatlarla eşsiz bir hizmet seviyesi sunmaktır.
Şirketimiz, küçük ve büyük siparişleri eşit özen ve esneklikle yerine getirmek için tanınmış bazı markalarda uzmanlaşmış, otomobiller için orijinal yedek parçalar kullanan güvenilir, oldukça etkili bir organizasyondur. Temel hedeflerimizden biri, en rekabetçi fiyatlarla eşsiz bir hizmet seviyesi sunmaktır.